Новорічні програми

Сімейний розважальний комплекс «Тропикал Парк» запрошує своїх  маленьких гостей на розважальні програми в грудні 2010 -січні 2011.

4.12.10  Конкурс «Таланти Тропікал Парку»

Якщо Ваші діти  мають  різноманітні таланти – гарно танцюють, співають, читають вірші тощо  – запрошуємо їх взяти участь у конкурсі «Таланти Тропікал Парку».

Переможці конкурсу отримають подарункові картки на гру в «Тропикал Парку» та

інші  подарунки!!!

Початок о 15.00


11.12.10  Розважальна програма «Аліса в країні чудес».

Побувай разом  з кроликом Роджером у казковій та чудернацький  країні. Найактивніші учасники отримають  солодкі подарунки!!

Початок о 14.00


18.12.10  Программа  «День Святого Миколая»

Святий Миколай  та ангел розкажуть  цікаві історії, заспівають гарні пісні и подарують всім дітям  чудові подарунки!!

Початок о 13.30


25, 26, 28, 29, 30  грудня 2010 року.

Зустрічаємо Новий Рік та проводжаємо старий! Дід Мороз, Снігуронька та веселий Клоун разом з вашими дітьми проведуть новорічне свято, проводять старий рік  та зустрінуть  Новий  піснями, конкурсами та подарунками від Діда Мороза.

Початок о 15.00


2, 3, 4 січня 2011 року.

Запрошуємо на Новорічну програму «Новорічна казка».

Новий рік – це казка, де живуть  чудеса, гарний настрій, море подарунків та виконуються  усі бажання.  Разом з Дідом Морозом  та Снігуронькою дітлахи співатимуть новорічні пісні, водитимуть хороводи та гратимуть в різноманітні ігри.

Всім учасникам солодкі подарунки від Діда Мороза.

Початок о15-00.


8.01.11  Акція «Новорічний подарунок своїми руками».

Запрошуємо маленьких гостей «Тропікал парку»  під керівництвом  веселого клоуна придумати та  зробити аплікації на новорічну тему. Для дітей буде проведений майстер – клас по виготовленню новорічних листівок  з використанням  різноманітних  матеріалів – кольорового паперу, стразів, олівців, новорічного дощу, клею, ножиць  та інших матеріалів. Прояв фантазії  необмежений!!

Шановні  батьки та діти, приходьте до нас  в  «Тропікал Парк» не тільки відпочити  та  весело провести вільний час, але й навчитися корисному!!

Всім учасникам солодощі та витвори своїх рук у подарунок!!

Початок акції в 15-00.